Ataevler Arçelik Servisi 

Arçelik marka ürünlerden olan beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri kullanımı sırasında ya da elektrik kesintileri olması nedeniyle teknik arıza oluşturabilmektedir. Arçelik marka ürünleriniz de yaşamış olduğunuz her türlü soruna daha kısa sürede çözüm getirmek amacıyla Ataevler Arçelik servisi olarak siz değerli Ataevler ilçesi sakinlerine uygun ve hızlı servis anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda Arçelik marka ürünlerin parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanılmakta ve bunun sonrasında bir yıl garanti verilmektedir. Bu süre içerisinde herhangi bir sorun olmayacağına dair verdiğimiz garantinin yanı sıra %100 müşteri memnuniyetini gözeterek hareket etmemiz; teknik servis ekibimiz ile beraber sizlere en iyi e em kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Arçelik marka ürünlerden olan bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri çok daha sık arızalanma oluşturabilen ürünler olarak yer almaktadır. Çünkü kireçli sular belli süre sonra çamaşırların ve bulaşıkların kötü yıkanmasına, makinede tıkanmaya, su akıtmaya ve elektrik aksamlarında kireçlenme oluşmasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda mutlaka ihmal etmeden Ataevler Arçelik servisini aramanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız ürünlerinizi uzun süre kullanmanız için gerekli bir durumdur.

Ayrıca Arçelik marka kombi ve klimalar yıllık periyodik bakımları yapılması gereken önemli elektronik aletler arasında yer alır. Çünkü belli bir zaman sonra tozlanma ve tıkanma sonrasında ürünün performansı düşer ve daha fazla maliyetli elektrik kullanmaya etken olur. Bu gibi nedenlerden ötürü senede iki kez olmak üzere bu ürünlerin mutlaka bakımını yaptırmanız şarttır.

Ataevler Arçelik servisi olarak Arçelik marka ürünleriniz de en iyi performansı almanız için tüm arızalarda basit ya da büyük olsun sizlere ulaşmaya, bilgilendirmeye ve her türlü teknik desteği vermeye söz veriyoruz. Verdiğimiz hizmet  sektöründe en iyi şekilde uzman teknik ekibimizle yaptığımız uygulamalarda en ince detayına kadar hesaplayarak hareket edilmesi firmamızın prensibidir. Teknik servis hizmetimizde kaliteli işçilik ve bilgilendirme detaylarını sizlere aktararak evinizde ve yerinde hizmet sunulmaktadır. Bizlere 7/24 ulaşabilir servis telefon numaralarımızdan bilgi alabilir ve gerektiğinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.