Beşevler Arçelik Servisi

Beşevler Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimize kısa sürede hizmet vermek ve Arçelik marka ürünlerinizde yaşamış olduğumuz her türlü sorunda teknik desteğimizi sağlamak üzere ilçenizde faaliyete başlamıştır. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizlere en iyi ve en kaliteli tamir, bakım ve kurulum hizmetini vermekteyiz. İşinde uzman teknik servis ekibimiz ve profesyonel olarak Arçelik marka ürünlerin her türlü arızasına hâkim bir bakış açısıyla hareket ediyor ve sizlere sunduğumuz hizmet doğrultusunda gerçek tamir sözü veriyoruz. Hiç bir şekilde arıza dışında sizlere maliyet çıkarmayan firmamız; sadece olması gereken arızaları çözümlemek üzere hareket eder ve sizlere bu konuda bilgi aktararak onayınız alınarak hareket edilir.

Beşevler Arçelik servisi olarak teknik servis  bakım ve kurulum hizmeti için bir yıl garanti sözünü de beraberinde sizlere sunuyoruz. Bu şekilde Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz bir teknik servis ekibi ciddiyeti ile hareket ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti garantisini sağlayan firmamız sizlere 7 gün 24 saat hizmet için dinamik bir şekilde çalışmaktadır.

Beşevler Arçelik servisini servis numaralarımızdan arayabilir; Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili yaşadığınız her türlü sorunda bilgi alabilir ve gerektiğinde teknik servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle Bursa ve çevresindeki birçok ilçede yer alan şebeke suyunun oldukça kireçli olması; çamaşır ve bulaşık makinelerinde sorunlar yaşanmasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda ihmal etmeden mutlaka zamanında bakım ve onarım işleminin çözümlenmesi gereklidir. Çünkü makinenizin uzun süreli performansı ile kullanmanız için bu önemli bir ayrıntıdır. Ayrıca klima ve kombi gibi elektronik ev aletleri ile ilgili, yıllık iki defa olmak üzere periyodik bakımlarının yapılması bu ürünlerin çok daha iyi performans da daha az maliyetli elektrik kullanması açısından da önemli bir durumdur.

Beşevler Arçelik servisi olarak her türlü teknik hizmette sizlerin yanında olma sözü veriyor ve sizlere kısa sürede çözüm üreterek yerinde hizmet sunuyoruz. Hizmetimiz ile sizlere evlerinizde ve işyerinizde kullanmış olduğunuz Arçelik marka ürünlerin aynı performansında daimi olarak çalışması garanti ile hareket ediyoruz.