İhsaniye Arçelik Servisi

Arçelik marka ürünlerin kullanımı sırasında ya da elektrik kesintisi gibi birtakım dış etkenler nedeniyle bozulma ihtimali bulunabilmektedir. Özellikle çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri şehir şebeke suyunun kireçli olması nedeniyle sık tıkanma, su akıtma ve kötü yıkama gibi sorunlar yaratması; bu ürünlerin kısa süre içerisinde bakım ve onarımının yapılmasını gerektirir.

İhsaniye Arçelik servisi olarak siz değerli İhsaniye ilçesi sakinlerine en kısa sürede Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunlarda ulaşmak için ilçenizde faaliyetimize başladık. Arçelik marka ürünler içerisinde olan beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili en basit arıza da dahil 7/24 dinamik bir şekilde hizmet sunmaya hazırız. Sizlere verdiğimiz hizmet doğrultusunda teknik servis ekibimiz bu işte profesyonel olmuş ve işinin ehli ve titiz çalışan bir kadrodan oluşmaktadır. İhsaniye Arçelik servisimize servis telefon numaralarımızdan ulaşarak her türlü bilgiyi alabilir ve gerekli durumlarda Arçelik marka ürünlerinizle ilgili teknik servis hizmetini talep edebilirsiniz.

Teknik servis hizmeti doğrultusunda Arçelik marka ürünlerinde oluşan arızalar da bazı durumlarda parça değişimi gerekli olabilmektedir. Bu gibi durumlarda orijinal Arçelik yedek parçası kullanılmakta bu durumla ilgili sizlere ayrıntılı bilgi aktarılarak onayınız alındıktan sonra hareket edilmektedir. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda teknik servis sunumu bitiminde sizlere bir yıl boyunca hizmet garantisini de vermekteyiz. Bu şekilde ciddi ve işinin ehli teknik servis ekibimizle hareket ettiğimizi bilmenizi isteriz.

İhsaniye Arçelik servisi olarak teknik servis hizmetimizle sizlere kısa sürede çözüm odaklı ve uygun fiyata tamir bakım ve kurulum hizmeti vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini  verdiğimiz garanti ile tam olarak desteklemekteyiz. Kombi ve klima gibi Arçelik marka ürünlerinizin yıllık periyodik bakımını yaptırmanız da bu ürünlerin uzun süreli performansını sağlayacaktır. İhsaniye Arçelik servisi olarak güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden teknik servis ekibimiz küçük büyük arıza demeden her arızada aynı ciddiyetle hareket etmekte ve sizlere her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemektedir.