Özlüce Arçelik Servisi

Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü sorunda hızlı ve kesin çözüm vermek üzere Özlüce Arçelik servisi olarak siz değerli Özlüce ilçesi sakinlerine ilçenizde hizmet vermek üzere faaliyetlere başladık. Verdiğimiz hizmet kalitesini bir yıl garantili olarak sizlere sunuyoruz. 7 gün 24 saat Arçelik servisi hizmetimiz ile bizlere ulaşabilir günün her saatinde yaşadığınız sorunun çözümü için desteğimizi isteyebilirsiniz.

Özlüce Arçelik servisi olarak profesyonel ve işinde uzman kadromuz olan teknik servisimizde sizlere anında çözüm üretebilen tamir, bakım ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda garantimiz özellikle Arçelik marka ürünlerde parça değişiminde kullandığımız Arçelik orijinal yedek parçası olarak yer almaktadır. Arçelik marka ürünlerde beyaz eşya, klima, kombi ve diğer elektrikli ev aletleri belli bir kullanım sonrasında ya da elektrik kesintisi, sulardaki kireç nedeniyle bozulmaya maruz kalabilmektedir. Böyle durumlarda basit bir arıza olması halinde dahi bizlere ulaşmanız Arçelik marka ürünlerinizi uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı olacak en önemli ayrıntıdır.

Özlüce Arçelik servisi olarak dünya markalarından olan Arçelik markasının ürünlerinde titiz ve kaliteli bir tamir hizmeti vermekteyiz. Çünkü ürünlerin dikkatli bir şekilde özellikle Arçelik markasını tanıyan servisler tarafından ele alınması ürünlerin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olacaktır. Her halükarda arıza yaratabilen elektrik ve elektronik ev aletleri bazı durumlarda bakımlarının yapılması için de periyodik olarak incelenmesi gereklidir. Özellikle kombi ve klima gibi elektronik ev aletleri yıllık periyodik bakımlar isteyen önemli ürünler arasında yer alır. İhmal etmeden yıllık olarak bakımlarını yaptırdığınız ürünlerin performansı bu şekilde çok daha iyi olacaktır.

Özlüce Arçelik servisi olarak bizlere servis telefon numaralarımızdan ulaşabilir, her türlü bilgiyi alabilir ve gerektiğinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini gözeten firmamız sizlere en basit arıza da dahi olsa gecikmeden hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Özlüce Arçelik servisi olarak teknik servis ekibimizle ilçenizde daima hizmet vermeye hazırız. Garantimiz çerçevesinde ürünlerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz titiz, kaliteli ve özverili çalışma prensibimizle   hareket etmekteyiz.