Nilüfer Arçelik servisi olarak Nilüfer ilçesindeki Arçelik marka ürün kullanan müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli bir hizmet vermek amacıyla ilçenizde faaliyetimizi sürdürüyoruz. Kısa süre içerisinde Arçelik marka ürünleriniz ile ilgili sorunların giderilmesi ve bakım, kurulum ve onarım işlemlerinin yapılması için sizlere destek oluyoruz. Nilüfer Arçelik servisi hizmetimiz de bir yıl garanti sözümüzü de işimizin ciddiyeti gereği sizlere sunmaktayız. Kullandığımız Arçelik marka ürünlerdeki yedek parça değişimlerinde orijinal Arçelik yedek markası kullanılmaktadır. Bu sayede kullanılan ürünlerin kendi yedek parçaları ile değişimi ilk günkü performansını aynı şekilde sürdürmesine yardımcı olmaktadır. Hiç bir şekilde farklı ürün markasıyla değişim yapılmaz. Usta ve profesyonel teknik servis ekibimiz öncelikle Arçelik marka ürünlerden oluşan arızaları müşteriye anlatmaktır ve gerekli olan işlemleri bilgi olarak aktarmaktadır. Bu bilgi sonucu müşterinin onayı alınarak bakım ve onarım işlemi yapılmaktadır.

Nilüfer Arçelik servisi siz değerli Nilüfer ilçesi sakinlerine 7/24 hizmet vererek, en basit arızadan en büyük arızaya kadar aynı özveri ve kalitede işçilik hizmeti ile sizleri %100 memnun etme garantisi taşımaktadır. Arçelik marka beyaz eşyalardan olan bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri özellikleri Bursa şebeke suyunun aşırı kireçli olması nedeniyle yıkama sorunları, tıkanma ve su akıtma sorunu gibi bir takım sorunlar nedeniyle makinelerin kısa süre içerisinde elektrik ve elektronik aksamlarında sorunlar oluşmasına neden yaratmaktadır. Bu gibi durumlarda yıkama sorunu dahi yaşarsınız Nilüfer Arçelik servisini arayarak gerekli bilgi aktarımı sonrasında bakım işlemini talep etmeniz önemlidir. Çünkü basit görünse de uzun süreli aynı şekilde makinelerin kullanılması belli bir süre sonra maliyeti yükseltecek daha büyük arızalara ve makinenin kaybına götürebilecek sorunlara yol açabilmektedir. Arçelik marka kombi ve klimalarda da yıllık periyodik bakımların yaptırılması bu ürünlerin uzun ömürlü olmasına faydalı olacaktır. En azından yıl içerisinde 2 kez bakım yapılması ürünlerin performansını arttıracaktır.

Nilüfer Arçelik servisi olarak sizlere sunmuş olduğunuz teknik servis hizmetimizde görev alan teknik ekibimiz güler yüzlü ve titiz iş takibi ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda kullandığımız yedek parçalar gibi daha birçok nedenden dolayı bir yıl garanti sözü firmamız tarafından verilmektedir. Herhangi bir sorun olduğunda bizlere servis telefon numaralarımızdan ya da web sayfamız üzerinden mail atarak ulaşabilirsiniz. Her türlü bilgiyi sizlere aktardıktan sonra adresinizi vermeniz ile evinizde teknik servis hizmetimizi sunuyoruz ancak bazı özel durumlar nedeniyle evlerde gerekli tertibatının olmaması yüzünden büyük arızalarda Arçelik marka ürünlerinizi işyerimize getirerek onarım hizmetini bu şekilde tamamlıyoruz.

Nilüfer Arçelik servisi; Arçelik marka ürünlerle ilgili her türlü sorununuzda 7/24 ulaşabileceğiniz bir hizmet kalitesini taşımaktadır. Dinamik ve güçlü kadrosu ile sizlere hizmet veren Nilüfer Arçelik servisimiz daha kısa sürede çözümler üretebilen ve ürettiği çözümlerin arkasında durabilen bir çalışma prensibi ile hareket eder. Sizlere verdiğimiz hizmetin karşılığında %100 memnuniyetiniz bizleri teşvik eden en önemli destektir